Bereichern Sie unser Team!

Operator mașini de producție (RO)

Responsabilitati (dupa instruirea corespunzatoare):

  • Intelegerea comenzilor si furnizarea materiilor prime si auxiliare
  • Configurarea, incarcarea, operarea si punerea in functiune a masinilor de productie sau ambalare
  • Monitorizarea procesului de productie sau ambalare
  • Executarea planului de productie si ambalare planificat
  • Corectarea problemelor privind calitatea produsului
  • Pregatirea si curatarea masinilor respectand normele de igiena

Conditii de angajare:

  • Studii medii
  • Aptitudini tehnice si cunostinte privind industria alimentara prezinta avantaj
  • Muncitorii necalificati , de ex Brutari, Bucatari , Macelari sau Lacatusi mecanici sunt bineveniti
  • Seriozitate si responsabilitate
  • Flexibilitate si lucrul in echipa
  • Disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi
  • Carnet de conducere (cat B- constituie avantaj)

Oferta noastra:

  • Salar atractiv
  • Un loc de munca sigur, intr-o unitate familiala de renume
  • Lucrul cu masini de productie moderne
  • Concediu platit (30 zile/an)
  • Echilibru intre viata privata si viata profesionala datorita programului de lucru
  • Sustinere privind dezvoltarea dumneavoastra personala si profesionala
  • Masa de pranz la cantina unitatii, la un pret atractiv
  • Asigurarea si curatarea gratuita a hainelor de lucru
  • Reducere la pachetul sportiv (Hansefit)
  • Plata celui de-al 13 Salar (Bonificatie anuala)

In cazul in care ti-am trezit interesul si doresti sa lucrezi alaturi de oameni cu experienta intr-o firma serioasa , te rugam sa trimiti CV-ul pe adresa de E-Mail: r.rusu@schne-frost.de
Ne bucuram sa te avem in echipa!

Das sind wir
...eine mittelständische Unternehmensgruppe mit mehr als 500 engagierten Mitarbeiterinnen und Mitarbeitern,
...Entwickler und Produzenten leckerer Kartoffel- und Gemüseprodukte,
...regional verwurzelt und weiterhin auf ein gesundes Wachstum bedacht.

Ansprechpartnerin

Contact:

Rusu Raluca-Andreea
Schne-frost Produktion GmbH & Co.KG
Vinner Weg 3
49624 Löningen

Telefon: +49 5432 9481-650